פאזל - אודות

קצת עליי:

נעים מאוד, אני הלית סלם, יועצת ארגונית ומנהלת פרויקטים. בעלת תואר ראשון בתחום מדעי ההתנהגות ניהול ומשאבי אנוש ותואר שני בתחום הייעוץ ופיתוח ארגוני עם התמחות פנים ארגונית.

אחרי כ – 20 שנות עבודתי כראש צוות בתחומים שונים ומנהלת פרויקטים בארגונים גדולים, צברתי ניסיון רב במגוון תחומים והחלטתי לממש חלום ישן שעליו הכרזתי קבל עם ועדה עוד בהיותי בת עשר: "כשאהיה גדולה אהיה בעלת משפחה, שני ילדים, כלב ועסק עצמאי משלי".

כבר אז ידעתי את מה שאני יודעת בוודאות היום, את הידע שלי אעניק לאחרים בכל הקשור לארגונים, אנשים, ייעוץ, טיפול, חיזוק, טיפוח והעצמת הארגון והאדם. בקיצור, אביא את הבשורה שלי.

במה אוכל לעמוד לשירותכם ולהועיל לארגון שלכם?

הנני מוסמכת ומנוסה בניהול והובלת פרויקטים ארגוניים, ניהול והרכבת צוותי עובדים, מתן פתרונות הדרכה תוך אפיון צרכי הלקוח, כתיבת מערכי הדרכה והעברתן בפועל, בנית תכניות עבודה, מעורבות פעילה ביצירת והטמעת תהליכי שינוי, הטמעת שינויים במערכות מיכוניות וראיה מערכתית.

יכולותיי מתבטאות בשילוב בין ניסיוני המקצועי העשיר לבין השכלתי התיאורטית.

מהו הערך המוסף שאעניק לכם כלקוחותיי:

את מודל הפאזל יצרתי מתוך עבודתי רבת השנים בארגונים גדולים  ועם עסקים קטנים בינוניים.                    

עבודה על כל אחד ממרכיבי הפאזל ענתה לי ותענה לכם על השאלות החשובות והבוערות בארגון: מהם השינויים שיש לבצע, האם קיימת "בעיה בארגון", איך ממנפים את הארגון, דרך לייעל ולשפר על מנת להוביל את הארגון להשגת מטרותיו ועוד.

הניסיון, הידע והיכולת שלי ללוות את הארגון ולתת בידיו את הארגז הכלים המתאימים לו, יאפשרו לו בהמשך הדרך ובעתיד להפוך מנועץ ליועץ ולהוביל בעצמו את הארגון למקומות וגבהים חדשים.

  • אני אבצע עבור הארגון את תהליך, המיון, גיוס והשמת העובדים
  • ליווי אישי שלי ומתן כלים הן לעובדים הקיימים והן לעובדים החדשים לתהליך קליטתם בארגון בימיהם הראשונים.
  • ביכולתי לתת לארגון כלים להדריך וללמד כיצד יוכלו בעתיד לייעץ לעצמם בתחומים שונים ולהביא את הארגון ליעילות שתאפשר לכל עובד ומחלקה לייצר מקסימום תפוקה, כשהתוצאה- מקסימום רווח לעסק

 

לכל שאלה או יעוץ מקצועי ניתן ליצור קשר: בטלפון: 052-2449273 או באמצעות המייל: puzzle.cod@gmail.com  או ע"י השארת פרטים באתר.

 

אני מזמינה אתכם לשחק במודל הפאזל הנמצא באתר ולקבל מידע נוסף.

שירות ותמיכה בפלאפון 24/7
*יש להזין שם
*יש להזין מספר טלפון נייד תקין
פרטיך נשלחו בהצלחה! ניצור עמך קשר בהקדם